0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Kashima Antlers
inprogress
۱۲:۳۰
Sagan Tosu
۰
۰
Kawasaki Frontale
inprogress
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۰:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Shimizu S-pulse
۱
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۰۹:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۳
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
  Ecuador Serie A
Cumbaya FC
۳
۲
Club 9 de Octubre
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atlanta
۰
۰
CD Maipu
Finished
۰۲:۴۰
CA All Boys
۱
۱
CSYD Madryn
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۰
Flandria
Finished
۰۴:۴۰
  Venezuela Primera Division
Monagas SC
۲
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۴:۰۰
Zamora FC
۱
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۴۵
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۰
Sportivo Ameliano
Finished
۰۲:۰۰
12 de Octubre
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۴:۱۵
  Ecuador Copa Ecuador
Primero de Mayo
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۱:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۰
۱
Seongnam Ilhwa Chunma
inprogress
۱۲:۰۰
Pohang Steelers
-
-
Incheon United FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Brusque
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۴
Union Espanola
Finished
۰۳:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۱
۲
Western United
inprogress
۱۱:۴۵
  Honduras Reserve League
Real Espana Reserves
۱
۱
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۱:۳۰
CD Vida Reserves
۲
۲
Motagua Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۰
York United FC
Finished
۰۶:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۴
Forge FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie D Group 2
Pacajus
۲
۰
Tuna Luso PA
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۲
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۴:۰۰
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۱
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۰
۰
Sportivo Estudiantes
Finished
۰۵:۰۰
  Peru Primera Division
Universidad Cesar Vallejo
۰
۱
Academia Deport. Cantolao
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Belconnen United U23
۱
۰
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۰۰
Canberra Olympic U23
۱
۵
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۰
۳
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
West Canberra Wanderers FC U23
۱
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL Victoria U21
St. Albans Saints U21
۱
۱
Port Melbourne U21
Finished
۰۷:۰۰
Hume City U21
۲
۱
Altona Magic U21
Finished
۱۰:۳۰
Eastern Lions SC U21
۴
۰
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۶:۴۵
Melbourne Knights U21
۱
۱
Dandenong City SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Bentleigh Greens U21
۰
۱
Avondale Heights U21
inprogress
۱۲:۰۰
Green Gully U21
۰
۲
Oakleigh Cannons U21
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Moreton Bay Utd U23
۰
۰
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۸:۱۵
Peninsula Power U23
۳
۲
Capalaba U23
Finished
۰۸:۱۵
  Australia NPL Tasmania
Devonport City
۵
۱
Kingborough Lions
Finished
۰۹:۰۰
Clarence Zebras
۱
۱
Launceston City
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart
۷
۰
Olympia FC Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Riverside Olympic
۰
۶
Glenorchy Knights
Finished
۰۹:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Busan Transport Corp
۱
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۹:۳۰
Cheonan City
۰
۰
Daejeon Korail
inprogress
۱۲:۳۰
Siheung Citizen
۲
۱
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Paju Citizen FC
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
inprogress
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
۱
۰
Bucheon FC 1995
inprogress
۱۱:۳۰
Jeonnam Dragons
-
-
Ansan Greeners
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Cockburn City
۰
۰
Balcatta
inprogress
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Armadale
inprogress
۱۱:۳۰
Inglewood United
۰
۲
Stirling Lions
inprogress
۱۱:۳۰
Sorrento SC
۱
۳
Floreat Athena
inprogress
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۰
Perth Glory NPL
inprogress
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۷
Perth
inprogress
۱۱:۳۰
  Panama Liga Prom
Mario Mendez FC
۱
۰
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Langwarrin SC
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Bulleen Lions
۲
۳
North Geelong Warriors
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۴
Kingston City
Finished
۰۹:۳۰
Moreland City FC
۳
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۵
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Bulleen Lions U21
۱
۰
North Geelong U21
Finished
۰۷:۳۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
Kingston City U21
Finished
۰۷:۳۰
Langwarrin U21
۲
۱
Brunswick City SC U21
Finished
۰۷:۱۵
  United States MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
Real Monarchs SLC
۰
۳
North Texas SC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۴
۲
Newcastle Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Modbury Jets
۴
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۱
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۳
۱
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۱
۱
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۰
Fulham United FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۰:۰۰
  Japan L2 League Women
Tsukuba University (W)
۱
۰
JFA Academy (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Japan L1 League Women
Ehime FC (W)
۰
۱
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
Angeviolet Hiroshima (W)
۰
۱
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۷:۰۰
  Mexico Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Clarence Zebras (W)
۴
۵
Launceston United (W)
Finished
۰۶:۳۰
Devonport Strikers (W)
۷
۱
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۰۰
  United States NPSL
Erie Commodores
۰
۲
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Coimbra EC
۱
۲
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Mar Lazne
۰
۱
Hvezda Cheb
inprogress
۱۲:۴۵
SK Kladno
۰
۰
Ostrov
inprogress
۱۲:۴۵
Aritma Praha
۱
۱
SK Mondi Steti
inprogress
۱۲:۴۵
FK Hodonín
۰
۰
Breclav
inprogress
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۰
۰
Tatran Sedlcany
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic 5. Liga
TJ Sokol Bohunovice
۱
۰
FC Ivancice
inprogress
۱۲:۴۵
  Australia Queensland Premier League
Caboolture
۱
۱
Western Pride
inprogress
۱۲:۳۰
  Hungary U19 1st Division
Vasas Budapest U19
۱
۱
Ujpesti TE U19
inprogress
۱۲:۰۰
MTK Budapest U19
۲
۰
Puskas Academy U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Incheon Namdong FC
۳
۴
Geoje Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۴
Pyeongchang FC
Finished
۰۹:۳۰
Chuncheon FC
۰
۰
Chungju Citizen
inprogress
۱۰:۳۰
Jinju Citizen FC
۰
۱
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۰:۳۰
  Japan J2 League
Omiya Ardija
۲
۴
Vegalta Sendai
Finished
۰۹:۳۰
Mito HollyHock
۳
۰
Grulla Morioka
inprogress
۱۱:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Albirex Niigata
۳
۰
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۹:۳۰
Blaublitz Akita
۳
۳
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۰۹:۳۰
Fagiano Okayama
-
-
Oita Trinita
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Olympic
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۴۵
Belconnen United
۷
۱
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۰
۱
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
  Nepal C Division
Swoyambhu Club
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
Planning Boys United
۳
۱
Khalibari Youth FC
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Modbury Jets Reserves
۲
۰
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
West Adelaide Reserves
۱
۱
Adelaide University SC Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۲
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Adelaide Raiders Reserves
۵
۳
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Port Adelaide Pirates Reserves
۴
۱
Fulham United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۲
۲
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۱
۲
New Town Eagles
Finished
۰۶:۱۵
Beachside FC
۳
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors Reserves
۱
۲
Metro Claremont
Finished
۱۱:۰۰
Tasmania University SC
۳
۳
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Riverside Olympic Reserves
۱
۷
Northern Rangers FC
Finished
۱۱:۰۰
Devonport City Reserves
۶
۱
Ulverstone
Finished
۱۱:۰۰
  United States USL League Two
Western Mass Pioneers
۵
۲
Boston Bolts
Finished
۰۴:۰۰
OVF Alliance
۳
۱
PDX FC
Finished
۰۶:۰۰
Asheville City
۳
۱
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۶
۰
Ayacucho FC (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Bayswater City U20
۲
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Cockburn City U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۱
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۱
۱
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۰
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Western Knights SC
۱
۱
Rockingham City
inprogress
۱۱:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
MKS Olimpia Szczecin (W)
-
-
Tarnovia Tarnow (W)
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۱
Taipei Bravo (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia New South Wales League One
Hills United Brumbies
۱
۵
St George City FA
inprogress
۱۲:۰۰
SD Raiders FC
-
-
Hakoah Sydney City East
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۶
۰
BCH Lions
inprogress
۱۲:۳۰
  Ethiopia Premier League
Addis Ababa
۱
۱
Jimma Aba Jifar
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia NPL South Australia
West Torrens Birkalla
۲
۱
Adelaide United NPL
Finished
۰۹:۳۰
South Adelaide
۱
۰
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Croydon Kings
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Olympic
۰
۰
Adelaide City
inprogress
۱۳:۰۰
Campbelltown City
۴
۲
Cumberland United
Finished
۱۰:۰۰
White City Woodville
۱
۱
Sturt Lions
Finished
۱۰:۰۰
  Kenya League Women
Ulinzi Starlets (W)
۳
۰
Kisumu All Starlets (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۷
۳
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Moreton Bay United
۰
۰
Gold Coast Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs
-
-
Gold Coast United
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Logan Lightning
-
-
Queensland Lions SC
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۰
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Eastern Lions
۰
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۹:۳۰
Hume City
-
-
Altona Magic
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Bentleigh Greens SC
-
-
Avondale FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۱:۳۰
Manly United FC U20
۲
۱
Sydney Olympic U20
inprogress
۱۱:۳۰
Northbridge Bulls U20
۰
۳
Sydney FC U20
Finished
۰۷:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
inprogress
۱۲:۰۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۰
Sydney United 58 U20
inprogress
۱۳:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Celta Vigo U19
۵
۰
Pontevedra U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
SK Rakovnik
۰
۲
FK Kraluv Dvur
inprogress
۱۲:۴۵
Loko Vltavin
۰
۱
Sokol Hostoun
inprogress
۱۲:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
FK Zbuzany 1953
۱
۰
FK Chlumec
inprogress
۱۲:۴۵
FK Prepere
۰
۱
Slovan Velvary
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Vysocina Jihlava B
۰
۰
FC Viktoria Otrokovice
inprogress
۱۲:۴۵
FC Vratimov
۰
۱
Uhersky
inprogress
۱۲:۴۵
FC Slovan Rosice
۰
۰
FC Hlucin
inprogress
۱۲:۴۵
  Australia Victoria State League 1
Fitzroy City
۰
۰
Richmond SC
inprogress
۱۲:۴۵
  Turkey U19 Elit Ligi
Adanaspor FK U19
-
-
Bandirmaspor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Samsunspor U19
-
-
Umraniyespor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Boluspor U19
-
-
Denizlispor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Tuzlaspor U19
-
-
Keciorengucu U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Balikesirspor U19
-
-
Genclerbirligi U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
Metro United (W)
۰
۰
Adelaide Comets Reserves (W)
inprogress
۱۳:۰۰
  Malaysia Liga M3
Respect FC
۰
۰
PIB FC
inprogress
۱۳:۱۵
Kijang Rangers FC
۰
۰
Tok Janggut Warriors
inprogress
۱۳:۱۵
  Czech Republic 1. Liga U19
Pribram U19
-
-
Ceske Budejovice U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Petrzalka U19
-
-
Kosice U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
-
-
Lion City Sailors FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Broadbeach United
۰
۰
Southport Warriors
inprogress
۱۲:۳۰
Palm Beach Sharks
۰
۰
Runaway Bay Green
inprogress
۱۲:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Kaspyi Aktau Reserves
۱
۱
FK Maktaaral Reserves
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Melbourne Victory U21
۲
۰
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۰
۲
HNK Hajduk Split U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۰
۰
Gold Coast United (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Russia FNL
Energiya Khabarovsk
۰
۳
Akron Tolyatti
inprogress
۱۱:۳۰
FC Krasnodar II
-
-
FK Spartak Moscow II
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۱:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
Northern Tigers U20
۷
۰
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Division 1
Belmont Swansea United SC
۱
۱
West Wallsend SC
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Northbridge FC Bulls
۲
۶
Sydney FC U21
Finished
۰۹:۳۰
Marconi Stallions
-
-
Sutherland Shire Sharks
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۰
۰
FV Emerging (W)
inprogress
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۲
۵
Heidelberg United (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۰
۵
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۰
۷
Preston Lions (W)
inprogress
۱۱:۴۵
  Japan Emperor Cup
FC Gifu
۳
۲
Chukyo University
Finished
۰۸:۳۰
  World Friendly Club Matches
Campbelltown Reserves
۳
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۳
۲
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۷:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  New Zealand Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۰
Selwyn United
Finished
۰۷:۱۵
  United States USL League One
FC Tucson
۰
۰
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۳۰
  El Salvador Liga Feminina
Alianza FC (W)
۱
۳
CD Fas Asdefuf (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Cukaricki Stankom
۰
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید